Вимоги до страховиків планується вдосконалити

Відповідні норми передбачені проектом нормативно-правового акта, оприлюдненого Нацкомфінпослуг.

Зокрема, це проект Розпорядження Комісії «Про затвердження Змін до Положення про обов’язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, він спрямований на вдосконалення якості активів, покращення платоспроможності, підвищення рівня капіталізації та фінансової стабільності страховиків.

Проект Розпорядження передбачає визначення нормативного обсягу активів, який необхідний страховику для дотримання нормативу платоспроможності та достатності капіталу, нормативу ризиковості операцій та нормативу якості активів і вимог до величини низькоризикових активів страховика.

Прийняття нормативного акта сприятиме забезпеченню стабільності діяльності страховиків, можливості виконання страховиками своїх зобов’язань та захисту прав споживачів у сфері страхування.

Впровадження та виконання вимог документа забезпечить удосконалення державного регулювання страхового ринку шляхом удосконалення вимог до якості активів страховиків.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до Положення про обов’язкові критерії і нормативи достатності капіталу та платоспроможності, ліквідності, прибутковості, якості активів та ризиковості операцій страховика»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: