Проект Paperless НБУ знаходиться на фінальній стадії запровадження

Нацбанк продовжує активно розробляти і впроваджувати «безпаперові» зміни для українських банків, створюючи для них усі умови для переходу на електронний документообіг, повідомляється на офіційній сторінці регулятора у Facebook.

З цією метою представники НБУ зустрілись з учасниками Незалежної асоціації банків України для отримання зворотного зв’язку щодо проекту Paperless, який знаходиться на фінальній стадії запровадження.

На зустрічі, зокрема, було наголошено, що «безпаперові» зміни торкнулися процесів ідентифікації та верифікації клієнтів, розрахунково-касових операцій, обслуговування зовнішньоекономічної діяльності, документарних операцій, формування кредитної справи клієнта. Представники банків визнають, що проект є виключно успішним з точки зору досягнення поставлених цілей. Сьогодні банки успішно переводять в електронну форму касове обслуговування клієнтів, документарні операції, формування кредитних справ в електронному вигляді тощо.

Розробники проекту Paperless схвально оцінили його результати та зазначили, що клієнти банків активно долучаються до інноваційних рішень щодо переходу на безпаперовий документообіг.

Останній документ, що має бути оновлений за планом впровадження проекту Paperless, знаходиться на фінальній стадії та має бути прийнятий у другій половині жовтня 2018 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: