Регулювання діяльності фондових бірж приведуть у відповідність до нового законодавства

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, його метою є приведення Положення про функціонування фондових бірж, затвердженого Рішенням Комісії від 22.11.2012 р. №1688 у відповідність до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» у частині перебування цінних паперів емітентів, що здійснили публічну пропозицію, у біржовому реєстрі фондової біржі.

Проектом Рішення, зокрема, передбачається, що подальше перебування цінних паперів у біржовому реєстрі можливе за умови дотримання вимог щодо дійсності проспекту цінних паперів відповідно до частини першої статті 37 Закону «Про цінні папери та фондовий ринок», його оприлюднення в установленому законодавством порядку та розкриття емітентом таких цінних паперів інформації на фондовому ринку відповідно до вимог, встановлених статтями 40- 41–1 Закону «Про цінні папери та фондовий ринок».

При цьому фондова біржа приймає рішення щодо делістингу цінних паперів емітента у разі недотримання ним вимог щодо розкриття інформації на фондовому ринку, встановлених статтями 40-41-1 Закону «Про цінні папери та фондовий ринок».

Більш детально – у проект Рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про функціонування фондових бірж»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: