У 2018 році оформлено 74% від загальної кількості аграрних розписок

За дев’ять місяців 2018 року сільгоспвиробниками оформлено 514 аграрних розписок на загальну суму 3,2 млрд. грн. Про це інформує прес-служба Мінагрополітики.

Станом на початок жовтня за весь період впровадження аграрних розписок аграріям видано 696 розписок на суму 4,4 млрд. грн., з яких товарних – 290 на суму 2,5 млрд. грн., фінансових – 406 на суму 1,9 млрд. грн.

«74% від загальної кількості аграрних розписок оформлено саме цього року. Це говорить про те, що цей фінансовий інструмент є ефективним та стає все більш популярним серед агровиробників. Аграрні розписки є зручними завдяки своїй простоті та швидкості оформлення, а також задоволенні потреб саме малого та середнього бізнесу», – зазначила Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена КОВАЛЬОВА.

Вона додала, що аграрні розписки охопили широкий спектр напрямів сільського господарства. Цим фінансовим інструментом користуються виробники зернових та олійних культур, а також ті, хто зайнятий в овочівництві, садівництві та тваринництві.

Аграрні розписки видано під заставу майбутнього врожаю: кукурудзи, пшениці, гороху, рису, молока, яблук, кавуна тощо. Із загальної кількості аграрних розписок 60% припадає на фінансові розписки, що передбачає відносини у грошовій формі. В цілому на сьогодні виконані та закриті зобов’язання за 176 аграрними розписками на загальну суму 1,4 млрд. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: