Мінфін розповів про податкову політику

Представники бізнесу обговорили з Міністерством фінансів нагальні питання податкової політики.

Як повідомляє прес-служба Міністерства, Заступник Міністра фінансів Сергій ВЕРЛАНОВ зустрівся з представниками 25 бізнес-асоціацій та галузевих об’єднань, щоб проаналізувати важливі питання податкової політики. Зокрема, йшлося про конкретні кроки в реформуванні ДФС, імплементацію Плану BEPS, ухвалення Угоди FATCA, запровадження Податку на виведений капітал, подальше спрощення реєстрації касових апаратів (РРО) тощо.

Під час зустрічі Сергій Верланов розповів про базові принципи розподілу ДФС на три рівнозначні за функціоналом органи, які будуть, відповідно, адмініструвати податки, адмініструвати митні платежі та здійснювати розслідування фінансових злочинів. Він також зазначив, що наразі важливо демілітаризувати податкову адміністрацію та усунути перешкоди для платників.

Заступник міністра акцентував увагу на подальших кроках щодо імплементації Плану BEPS та ухвалення Угоди FATCA (Foreign Account Tax Compliance Act): «Ми зараз разом з НБУ, Адміністрацією Президента і Податковим комітетом допрацьовуємо законопроект, який найближчим часом оприлюднимо для публічного обговорення. Важливо ухвалити його якомога швидше, тому що це зобов’язання України в рамках макрофінансової допомоги ЄС».

На його думку, важливо врахувати усі ризики під час запровадження Податку на виведений капітал. Наразі Мінфін відпрацьовує можливі варіанти, які не загрожуватимуть фінансовій безпеці України.

Міністерство фінансів планує продовжити спілкування з бізнес-спільнотою в оновленому форматі. Про наступні зустрічі буде анонсовано на офіційних ресурсах Міністерства.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: