Нацдепозитарій провів презентацію для народних депутатів

У НДУ відбулася виїзна робоча зустріч Комітету ВРУ з питань фінансової політики і банківської діяльності. При цьому Нацдепозитарій виступив як майданчик для обговорення важливих змін в інфраструктурі фондового ринку, інформує його прес-служба.

Під час презентації діяльності Центрального депозитарію було обговорено його основні функції, проект щодо впровадження нового програмного забезпечення, розглянуто, як зміниться порядок взаємодії між Центральним депозитарієм та депозитарними установами, представлене бачення стратегії розвитку депозитарію.

Національний банк України та Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України піднімали питання важливості створення єдиного депозитарію цінних паперів в Україні. Було зазначено, що для цього потрібно привести всі процеси роботи НДУ до міжнародної практики. Перший крок – це впровадження нового програмного забезпечення. Також депутати цікавилися наступними кроками щодо впровадження прийнятого закону про номінального утримувача. Зустріч із цього питання відбудеться наступного тижня.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: