Кабмін удосконалив ліцензування фінустанов

licenzfinustУряд затвердив Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів). Відповідна Постанова №913 була прийнята Кабінетом Міністрів 7 грудня 2016 року.

Нормативним актом встановлюються вимоги до провадження зазначеної господарської діяльності з урахуванням особливостей кожного її виду. А саме: надання гарантій та поручительств, довірче управління фінансовими активами, лізингу, факторингу, залучення фінансових активів з зобов’язанням повернення, надання коштів у позику, страхування, адміністрування недержавних пенсійних фондів, придбання товарів у групах, управління майном для фінансування будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.

Згідно з документом, ліцензія видаватиметься на необмежений строк за заявницьким принципом – протягом 10 днів з дня отримання заяви. Вартість ліцензії – одна мінімальна заробітна плата.

Крім того, нормативним актом встановлюється вичерпний перелік вимог, обов’язкових для виконання ліцензіатом, та вичерпний перелік документів, що додаються здобувачем ліцензії до заяви про отримання ліцензії.

Більш детально – у Ліцензійних умовах

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: