Держфінмоніторинг оновить методологію оцінки ризиків

У Державній службі фінансового моніторингу України відбулось засідання Робочої групи з проведення секторальної оцінки ризиків у системі ПВК/ФТ.

Як повідомляє прес-служба відомства, участь у засіданні взяли представники основних профільних державних органів, задіяних у системі боротьби з відмиванням злочинних доходів.

На заході Держфінмоніторинг презентував концепцію проекту оновленої Методології проведення національної оцінки ризиків відмивання коштів та фінансування тероризму в Україні та представив результати секторальної оцінки ризиків використання ринку нерухомості для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом та фінансування тероризму.

Зазначений проект розроблений з урахуванням Міжнародних стандартів на основі кращих практик проведення національних оцінок ризиків у провідних країнах світу та є систематизованою сукупністю підходів, способів, методів, прийомів та процедур, які будуть застосовані учасниками при проведенні чергової Національної оцінки ризиків.

У свою чергу секторальна оцінка ризиків має бути проведена кожним суб’єктом державного фінансового моніторингу та стане невід’ємною частиною Національної оцінки ризиків, проведення якої заплановано на 2019 рік.

Як зазначив Голова Держфінмоніторингу Ігор ЧЕРКАСЬКИЙ, внесок кожного учасника системи ПВК/ФТ в Україні при проведенні Національної оцінки ризиків є важливим і вкрай необхідним у руслі протидії новим викликам і загрозам у сфері фінансового моніторингу.

За результатами засідання Робочої групи складено протокол, який буде доведено до відома та врахування в роботі усім зацікавленим державним органам, а також розміщено на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: