IOSCO завітала до України

ioscoМинулого тижня у Києві відбулась регіональна конференція Міжнародної організації регуляторів ринків цінних паперів (IOSCO). Вона присвячувалась обговоренню основних засад та Принципів цієї організації, а також детальному огляду Багатостороннього Меморандуму про взаєморозуміння (IOSCO MMoU).

Організатором заходу виступила Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку в співпраці з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком та IOSCO, повідомляє прес-служба НКЦПФР. У ньому взяли участь представники державних органів влади в Україні та регулятори іноземних ринків капіталу, які є кандидатами на приєднання до IOSCO MMoU.

pastorВідкриваючи конференцію, Керівник підрозділу з питань правозастосування та співробітництва, Старший радник Генерального Секретаріату IOSCO Ізабель ПАСТОР, зауважила: «Ринки капіталу дозволяють компаніям залучати фінансування і, таким чином, відіграють важливу роль для економічного розвитку і зростання країни. Але для того, щоб ринок капіталу виконував свою роль, необхідно мати правову базу, яка відповідає міжнародним вимогам і прийнятна на міжнародному рівні. Інвестори не вкладатимуть кошти в компанії чи ринки, якщо вони не матимуть впевненості, що правова база забезпечує справедливе, ефективне і прозоре поле для їх діяльності».

Ключовим сигналом для міжнародних інвесторів може стати приєднання України до Багатостороннього Меморандуму про взаєморозуміння, оскільки це свідчитиме про відповідність законодавчого поля країни базовим принципам IOSCO.

hromayev«Всього за три місяці наша амбітна ідея провести регіональну конференцію IOSCO в Україні втілилась в реальний захід. У висновку цих трьох днів я можу сказати, що ми (регулятори ринків капіталу) всі розділяємо ідею розвитку національних ринків капіталу, ми всі прагнемо дати їм стабільну основу для існування, ми всі сповідуємо однакові принципи. Саме принципи IOSCO можуть дати таку стабільну основу для наших ринків. Під егідою IOSCO ми можемо вести професійну дискусію, яка приведе до удосконалення нашої політики та розвитку наших ринків, що дозволить ще більше убезпечити інвестиції в наших країнах. А Меморандум IOSCO MMoU – це наш інструмент для реалізації відповідної політики», – наголосив Голова НКЦПФР Тимур ХРОМАЄВ.

Він також додав, що присутність України серед підписантів Меморандуму IOSCO дасть сигнал інвесторам по всьому світу, що в нашій країні є працююча і ефективна правова система, яка в тому числі перешкоджає порушенням. Без такої системи довіра інвесторів неможлива.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: