НКЦПФР удосконалить регулювання складу та структури активів ІСІ

Відповідні норми передбачені у проекті нормативно-правового акта, оприлюдненого Комісією.

Зокрема, це доопрацьований проект Рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про склад та структуру активів інституту спільного інвестування».

Документ було розроблено у зв’язку з необхідністю нормативного врегулювання питання обліку прав вимоги за договорами інвестування будівництва, які укладаються за рахунок коштів спільного інвестування з метою інвестування та фінансування будівництва об’єктів житлового будівництва, та оприлюднено у серпні поточного року.

У зв’язку з надходженням зауважень та пропозицій проект регуляторного акта було доопрацьовано.

Під час доопрацювання проекту змін до Положення про склад та структуру активів інституту спільного інвестування виникла необхідність узгодження з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, питань щодо умов залучення до складу активів венчурного фонду прав вимоги шляхом укладення договорів відступлення права вимоги.

Зазначеним доопрацьованим проектом регуляторного акта, зокрема, упорядковуються питання залучення до складу активів венчурного фонду прав вимоги з урахуванням вимог частини четвертої статті 48 Закону України «Про інститути спільного інвестування».

З метою врегулювання вищевказаної проблеми, а також запобігання виникненню правопорушень проектом регуляторного акта передбачається внесення відповідних змін до Положення.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про склад та структуру активів інституту спільного інвестування»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: