Форми показників статистичної звітності банків уніфікуються

Національний банк вводить єдину уніфіковану форму для візуалізації показників статистичної звітності.

Регулятор підтримав пропозицію Незалежної асоціації банків України щодо необхідності уніфікації форм щодо показників статистичної звітності, йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ.

Так, Нацбанк розглянув лист НАБУ (вих. №4923-17/10 від 17.10.2018 р.), в якому Асоціація зверталась з пропозицією щодо надання регулятором роз’яснення з приводу уніфікації форм статистичної звітності для надання зовнішнім користувачам.

НБУ зазначив, що враховуючи значну кількість метрик, параметрів та некласифікованих реквізитів, банкам пропонується рекомендований макет форми та схеми для кожного з файлів статистичної звітності. Формування даних для друку у вигляді таблиці може бути здійснено з урахуванням усіх необхідних для користувача метрик, параметрів та НРП, які використовуються при поданні звітних даних.

Для спрощення такої роботи регулятор пропонує банкам скористатися схемами що знаходиться на додаткових сторінках у файлах Registry_ XXX.xlsx, Visualisation _3KX.docx, Visualisation _3MX.docx.

Єдина уніфікована форма для візуалізації показників статистичної звітності у вигляді макету форм визначена у Додатку 1 до нової редакції Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку.

Більш детально – в офіційному зверненні НАБУ та роз’ясненні НБУ

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: