До 2020 року Україна «оцифрується»

cifr2020У Мінекономрозвитку відбулася презентація проекту «Цифрова адженда України – 2020». Документ, за інформацією прес-служби Міністерства, визначає основні принципи, за якими наша держава має розвиватися в цифровому просторі та розбудовувати цифрову економіку.

«Цифрова економіка – це наш пріоритет і надзвичайні можливості. У цифровому порядку денному закладено основні принципи її створення, які повинні стати філософією нашої роботи», – зазначив на презентації Перший віце-прем’єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Проект «Цифрова адженда – 2020» визначає такі основні цілі: стимулювання економіки та залучення інвестицій; закладення основи для трансформації секторів економіки в конкурентоспроможні та ефективні («цифровізація» бізнесу); доступність цифрових технологій; створення нових можливостей для реалізації людського капіталу, розвитку інноваційних, креативних і «цифрових» індустрій та бізнесу; розвиток та світове лідерство щодо експорту «цифрової» продукції та послуг.

Також документом передбачено кроки, необхідні для цифровізації України у сферах охорони здоров’я, інфраструктури, екології, е-комерції, е-урядування тощо. До кінця грудня планується доопрацювання остаточного варіанту адженди та його презентація.

Слід зазначити, що проект «Цифрова адженда 2020» створено за ініціативи керівництва Мінекономрозвитку. До його розробки були залучені ГО «ХайТек Офіс Україна», Державне агентство з питань електронного урядування, ГС «Центр розвитку інновацій», а також експерти з приватних компаній.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: