Нацбанк змінює тарифи на свої послуги

Національний банк затвердив зміни на окремі тарифи послуг, що надаються регулятором, йдеться у повідомленні НБУ.

Це, зокрема, передбачено Постановою Правління НБУ від 07.11.2018 р. №118 «Про затвердження Змін до Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України, який виконує функції Платіжної організації, Центрального маршрутизатора і розрахунково-клірингового центру, розрахункового банку Національної платіжної системи «Український платіжний простір». Нею внесено зміни до Постанови Правління НБУ «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України»  від 15 червня 2017 року №53.

Постановою передбачається:

– удосконалення тарифної політики Національного банку та підвищення тарифів на окремі послуги НПС «ПРОСТІР», які не переглядалися з 2012 року;

– виключення окремих послуг, що втратили свою актуальність, у зв’язку із припиненням промислової експлуатації Національної системи масових електронних платежів;

– з метою реалізації інноваційних проектів, пов’язаних з розвитком безготівкових розрахунків в Україні, запроваджується нова послуга в НПС «ПРОСТІР», а саме: «Здійснення видаткових операцій з електронними грошима НПС «ПРОСТІР» із використанням облікового запису користувача (які не обробляються засобами Маршрутизатора)» зі встановленням тарифу в розмірі 0,02% від суми операцій з електронними грошима.

Зазначені зміни запроваджуються з 7 грудня 2018 року.

Більш детально – у Постанові Правління НБУ від 07.11.2018 р. №118 «Про затвердження Змін до Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України, який виконує функції Платіжної організації, Центрального маршрутизатора і розрахунково-клірингового центру, розрахункового банку Національної платіжної системи «Український платіжний простір»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: