Розкриття інформації емітентами цінних паперів зазнає змін

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, він розроблений з метою врахування норм Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів».

Запропоновані зміни до Положення передбачають приведення у відповідність до зазначеного Закону питань щодо:

– розкриття емітентами цінних паперів річної інформації про емітента в частині приведення складу такої інформації у відповідність до норм статті 40 Закону «Про цінні папери та фондовий ринок» та, зокрема, запровадження розкриття звіту керівництва та звіту про корпоративне управління;

– взаємодії емітента з особою, яка здійснює надання інформаційних послуг на фондовому ринку шляхом запропонування поетапного розпису такої взаємодії під час розкриття емітентом регульованої інформації;

– строків розкриття особливої інформації та інформації про іпотечні цінні папери, сертифікати фонду операцій з нерухомістю, а також проміжної інформації про емітента тощо.

Крім того, запропонованими змінами удосконалюються норми щодо розкриття емітентами особливої та проміжної інформації, а також запроваджуються в Положенні про розкриття інформації емітентами цінних паперів нові розділи, а саме:

– «Порядок розкриття емітентом цінних паперів календарного плану»;

– «Розкриття приватним акціонерним товариством, 100 відсотків акцій якого належить одній особі, своєї структури власності».

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: