Вимоги до подання адміністративних даних на фондовому ринку вдосконалять

Це передбачено проектом Рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку».

Проектом Рішення нормативно-правові акти Комісії, що регламентують подання адміністративних даних та інформації професійними учасниками фондового ринку до регулятора, приводяться у відповідність до Рішення НКЦПФР від 19.09.2018 р. №640 «Про внесення Змін до Положення щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку та вимог до системи управління ризиками».

Зокрема, вносяться зміни до документів, які регулюють подання до Комісії адміністративних даних та інформації торговцями цінними паперами, організаторами торгівлі, компаніями з управління активами та особами, що здійснюють управління активами недержавних пенсійних фондів, Центральним депозитарієм цінних паперів, депозитарними установами та особами, що провадять клірингову діяльність.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: