Механізми фінмоніторингу на фондовому ринку зазнають змін

НКЦПФР оприлюднила проект Рішення «Про внесення змін до Положення про здійснення фінансового моніторингу професійними учасниками ринку цінних паперів».

Документ розроблено відповідно до законів «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» з метою приведення нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій».

Проектом, зокрема, передбачено внесення змін до розділів Положення щодо призначення працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу, здійснення ідентифікації, верифікації, вивчення та уточнення інформації про клієнта, а також забезпечення виявлення фінансових операцій.

Більш детально – у проекті Рішення «Про внесення змін до Положення про здійснення фінансового моніторингу професійними учасниками ринку цінних паперів»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: