Банкам дали більше часу для організації системи управління ризиками

НБУ подовжив терміни виконання банками першого етапу впровадження вимог Положення про організацію системи управління ризиками в банках України та банківських групах, затвердженого Постановою Правління НБУ №64 від 11 червня 2018 року. Про це інформує прес-служба регулятора.

Зокрема, банки мають привести організаційну структуру системи управління ризиками у відповідність до вимог Положення №64 до 30 березня 2019 року, а банківські групи – до 30 квітня 2019 року.

Подовження термінів надасть можливість банкам забезпечити належне доопрацювання внутрішньобанківських документів щодо запровадження організаційних заходів та затвердження їх наглядовими радами.

Відповідні норми передбачені у Постанові Правління НБУ №126 «Про внесення змін до Постанови Правління Національного банку України від 11 червня 2018 року №64» від 26 листопада 2018 року, яка набула чинності з 29 листопада 2018 року.

Слід нагадати, що НБУ встановив вимоги до організації системи управління ризиками в банках у червні 2018 року. Ці вимоги ґрунтуються на принципах Базельського комітету з банківського нагляду та враховують кращу міжнародну практику.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: