В Україні формується практичний досвід роботи наглядових рад

У Києві відбувся ІІІ Міжнародний форум корпоративних директорів, організований Професійною асоціацією корпоративного управління та Міжнародною фінансовою корпорацією.

У фокусі цьогорічного Форуму були питання щодо: формування та діяльності наглядових рад у компаніях, банках, неприбуткових та благодійних організаціях, а також у громадських об’єднаннях; досвіду провідних Executive Search консультантів; ESG-діджиталізації бізнес-середовища та ефективної роботи наглядових рад; корпоративного управління як основного критерію для прийняття рішення міжнародними інвесторами; забезпечення наглядовою радою розробки та реалізації інвестиційної стратегії компанії тощо.

Як зазначив Голова ПАКУ Олександр ОКУНЄВ, головним у побудові моделі корпоративного управління компанії є визначення оптимального місця і ролі ради директорів (наглядової ради), ефективний підбір складу ради, налагодження взаємовідносин ради та виконавчого органу. Досвід успішного вирішення цих завдань вже напрацьовано в Україні.

Враховуючи це, на Форумі були розглянуті реальні кейси побудови наглядових рад і залучення до них незалежних директорів.

При цьому Партнер юридичної фірми «Василь, Кісіль і Партнери» Володимир ІГОНІН презентував результати опитування «Корпоративне врядування в Україні 2018», проведеного у серпні-вересні поточного року. У ньому взяли участь 104 респонденти, серед яких власники компаній, члени наглядових рад, представники менеджменту, а також керівники юридичних служб, корпоративні секретарі та комплаєнс-офіцери.

На питання «Чи планує ваша компанія заходи та зміни, спрямовані на поліпшення корпоративного врядування, протягом найближчого року?» 44,2% респондентів повідомили про заплановані заходи та зміни, 26% опитаних зазначили, що деякі процеси вже розпочато і вони триватимуть, 24% вказали, що найближчим часом такі заходи та зміни не плануються, а 4,8% не володіли відповідною інформацією.

У свою чергу на питання «Чи може корпоративне врядування бути ефективним без повноцінної (самостійної) наглядової ради?» тільки 22,6% респондентів надали позитивну відповідь, а 77,4% – негативну.

За словами Міністра Кабінету Міністрів України Олександра САЄНКА, сьогодні найбільшим власником активів є держава. В Україні діє 3,5 тис. державних підприємств. Більшість із них є неефективними, багато перебуває у стадії банкрутства та ліквідації. Тому для Уряду важливим є реформування корпоративного управління на державних підприємствах. Реформа складається з кількох етапів. По-перше, це так званий «тріаж». У рамках цієї процедури держава визначає, які підприємства залишити у державній власності, які приватизувати, а які ліквідувати. Відповідні рішення вже були затверджені Кабміном.

По-друге, запровадження інституту незалежних та професійних наглядових рад у державних компаніях. Це дозволяє вирішити певний конфлікт всередині профільних міністерств, які одночасно мають виробляти державну політику в певній галузі та управляти підприємствами.

Вже сформовані перші наглядові ради в «Укрзалізниці», «Укренерго», «Укрпошті», тривають конкурсні відбори до наглядових рад «Адміністрації морських портів України» й Міжнародного аеропорту «Бориспіль», що сприятиме запровадженню нових, більш якісних стандартів управління цими компаніями. На наступний рік планується сформувати ще п’ять наглядових рад для особливо важливих державних підприємств. Вже розпочата підготовка до відбору кандидатів по «Укргідроенерго» і «Енергоатому». Згодом буде визначено ще три підприємства.

З 2018 року був переформатований відповідний номінаційний комітет, який зараз працює під безпосереднім керівництвом Кабінету Міністрів, підвищено прозорість його роботи.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим НЕФЬОДОВ підкреслив, що комплексна реформа корпоративного управління спрямована на встановлення однакових правил як для приватних, так і для державних компаній. Вона має стимулювати ефективне розпорядження майном, інвестиційну діяльність тощо. Перші результати реформи корпоративного управління на держаних підприємствах свідчать, що жодна компанія, де були сформовані наглядові ради й відбулися зміни у корпоративній сфері, не стала працювати гірше. Можливо, не всі питання ще вирішені, але рух іде у правильному напрямку, й альтернативи реформі корпоративного управління на державних підприємствах немає.

Говорячи про реформу корпоративного управління в державних банках, Перший заступник Голови НБУ Катерина РОЖКОВА зауважила, що належне корпоративне управління – це, з одного боку, питання економічної ефективності, а з іншого боку, питання конкуренції. До 2014 року державні банки мали багато преференцій від регулятора. Така ситуація негативно впливала на конкуренцію у фінансовому секторі. Поряд із цим, внаслідок недосконалого управління ризиками у держбанках якість їхніх активів погіршувалась, і держава щороку спрямовувала значні кошти на капіталізацію цих установ.

Підтвердженням позитивного впливу стандартів корпоративного управління на діяльність державних банків є приклади «Приватбанку» та «Укргазбанку», які сьогодні є фінансово та операційно прибутковими.

Важливим чинником є формування належного корпоративного управління та незалежних наглядових рад не лише в державних банках, але й у приватних банківських установах, що напряму впливатиме на ефективність їхньої роботи. Це, насамперед, мають усвідомити власники та менеджмент банків.

Останніми роками в Україні почала формуватися культура корпоративного управління, вважає Голова НКЦПФР Тимур ХРОМАЄВ. Основними драйверами цих змін є держава та кризові явища. Розвиток корпоративного управління є тим чинником, який формуватиме довіру до фінансового сектору. Паралельно мають здійснюватися реформи на фінансовому ринку та в економіці в цілому. Позитивними слід вважати зміни законодавства щодо фінансової звітності та аудиту. Зі свого боку, Комісія працює над вдосконаленням системи розкриття інформації та запровадженням відповідних міжнародних стандартів. Усі ці питання мають системний характер і покликані сприяти залученню інвестицій у вітчизняну економіку.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: