Нацкомфінпослуг планує удосконалити регулювання кредитних спілок

Відповідні норми передбачені у проектах нових нормативно-правових актів, оприлюднених Комісією.

Перший документ – це проект Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки плану відновлення фінансової стабільності кредитних спілок».

Його розроблено з метою підготовки плану відновлення фінансової стабільності кредитних спілок, регулятивний капітал яких зменшився нижче рівня, встановленого нормативно-правовими актами Нацкомфінпослуг, для відновлення їх фінансової стабільності. Проект регламентує повноваження кредитної спілки при затвердженні плану відновлення фінансової стабільності кредитної спілки, містить рекомендації до змісту плану відновлення фінансової стабільності кредитної спілки, окреслює можливі помилки при складанні плану відновлення стабільності, а також рекомендації щодо попередження ситуації зниження нормативу достатності регулятивного капіталу.

Другим документом є проект Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг».

Його метою є вдосконалення форм обов’язкової звітності кредитних спілок, що повинно забезпечити підвищення якості здійснення аналізу фінансового стану кредитної спілки та більш ретельної оцінки ризиковості здійснюваних нею операцій з фінансовими активами.

Більш детально – у проектах розпоряджень Нацкомфінпослуг «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки плану відновлення фінансової стабільності кредитних спілок» та «Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: