Адміністрування податків та зборів електронізується

podatkyУ ДФС окреслили основні напрямки розвитку у податковій сфері та шляхи покращення інвестиційного клімату в Україні. Про це, зокрема, йшлося під час засідання Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності при ДФС, передає її прес-служба.

Як наголосив на ньому Голова ДФС Роман Насіров, серед пріоритетів у діяльності Фіскальної служби наступного року – подальша електронізація процесів адміністрування податків і зборів.

«Вже сьогодні щодня в ДФС обробляється понад 1 млн. електронних документів, тобто щосекунди 50 документів. Постійно зростає перелік сервісів Електронного кабінету, який вже задовольнив основні запити платників податків», – підкреслив пан Насіров.

Також він відмітив: «Ми потребуємо достатньо великих змін до податкового законодавства. Але це мають бути не «косметичні» зміни, або зміни заради змін. Фіскальна політика держави повинна бути дійсним механізмом, який стратегічно розрахований. Нові зміни можна розробити спільними зусиллями. Так, будуть дещо різні підходи по індустріям, але, я впевнений, 80% всіх напрацювань будуть узгоджені».

У свою чергу, представники бізнесу наголосили на необхідності постійного моніторингу наслідків ухвалених законодавчих актів та їх вплив на зайнятість населення, використання інвестицій та внутрішніх ресурсів для розвитку підприємництва.

У цьому напрямі для представників Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності дуже важлива аналітика фіскальної служби, яка фіксує стан платників податків та його динаміку, для посилення спільних аргументів щодо запровадження змін у законодавстві, підвищення ділової активності та покращення інвестиційного клімату в Україні.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: