Реформа державного регулювання небанківського фінсектору відбуватиметься по-новому

Нацкомфінпослуг внесла зміни до Стратегії реформування державного регулювання ринків небанківських фінансових послуг на 2015-2020 роки.

Слід зазначити, що метою Стратегії є реформування державного регулювання ринків небанківських фінансових послуг для забезпечення сприятливих умов їх подальшого розвитку, підвищення інвестиційної привабливості та відновлення довіри споживачів небанківських фінансових послуг.

Згідно з Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 18.12.2018 р. №2230, досягнення зазначеної мети буде здійснюватися за такими стратегічними цілями:

– наближення регуляторного середовища ринків небанківських фінансових послуг до міжнародних стандартів регулювання й нагляду;

– удосконалення діяльності регулятора та підвищення ефективності державного нагляду;

– підвищення рівня фінансової інклюзії та захисту інтересів споживачів небанківських фінансових послуг;

– створення сприятливих умов для зміцнення та сталого розвитку ринків небанківських фінансових послуг.

Для досягнення стратегічної цілі «Створення сприятливих умов для зміцнення та сталого розвитку ринків небанківських фінансових послуг», Стратегію доповнено завданням з удосконалення системи аналізу, прогнозування та стратегічного планування політики у сфері надання небанківських фінансових послуг, що передбачає виконання оцінки реалізації стратегічних та оперативних планів, досягнення стратегічних цілей із залученням учасників ринків фінансових послуг.

Більш детально – у Розпорядженні Нацкомфінпослуг від 18.12.2018 р. №2230 «Про внесення змін до Стратегії реформування державного регулювання ринків небанківських фінансових послуг на 2015-2020 роки»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: