Система захисту інформації на фондовому ринку відповідає нормативним вимогам

Державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» отримала атестати відповідності Комплексної системи захисту інформації для інформаційних систем: «Поштовий сервіс «Емітент» та «Інформаційна база даних про ринок цінних паперів».

Як зазначається у повідомленні Агентства, отриманню атестата відповідності КСЗІ передувала робота з модернізації інформаційних систем АРІФРУ протягом останнього року. Спеціалісти Агентства виконали необхідні організаційні та інженерно-технічні заходи, спрямовані на забезпечення захисту інформації від розголошення, витоку і несанкціонованого доступу.

«Отримання ще двох атестатів відповідності КСЗІ для інформаційних систем, створених спеціалістами АРІФРУ, доводить, що побудована в Агентстві модель захисту інформації охоплює весь програмно-технічний комплекс Агентства та повністю відповідає нормативним вимогам, прийнятим у нашій державі», – зазначив Директор АРІФРУ Ігор ДОБРОВАН.

Слід нагадати, що Державна установа «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» була створена у 1998 році. Агентство здійснює організаційне, технічне та ресурсне забезпечення реалізації повноважень НКЦПФР у сфері розкриття інформації на ринку цінних паперів.

Зокрема, Агентство пропонує учасникам ринку скористатися зручним поштовим сервісом emitent.net.ua, який відповідає всім вимогам НКЦПФР щодо реєстрації суб’єктів розкриття інформації на фондовому ринку України в Загальнодоступній інформаційній базі даних НКЦПФР.

Інформаційну базу даних про ринок цінних паперів створено відповідно до Рішення НКЦПФР від 3 червня 2014 року №733. Інформаційна база даних про ринок цінних паперів створюється та утримується Державною установою «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» на базі сайта Агентства (http://smida.gov.ua) шляхом об’єднання інформації в єдиному центрі.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: