Договори страхування життя отримають додаткові вимоги

strahuvannyНацкомфінпослуг розробила проект Розпорядження «Про встановлення додаткових вимог до договорів страхування життя».

Його метою є посилення захисту майнових прав страхувальників – фізичних осіб за договорами страхування життя, зростання рівня довіри населення до ринку страхування життя та створення умов для його сталого розвитку.

Документом, зокрема пропонується встановлення додаткових вимог до договорів страхування життя з метою запобігання порушенню прав споживачів фінансових послуг, оскільки такі договори мають довгостроковий характер.

У результаті буде підвищено якість розкриття інформації споживачам страхових послуг та якість надання страхових послуг, і, як наслідок, знижено кількість скарг фізичних осіб щодо порушення страховиками законодавства у сфері ринків фінансових послуг, що здійснюють страхування життя.

У Нацкомфінпослуг вважають, що прийняття проекту Розпорядження сприятиме ефективному виконанню покладених на неї повноважень щодо державного регулювання діяльності з надання фінансових послуг.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: