Вклади в держбанках гарантуватимуться по-особливому

dergbankПрезидент України подав до парламенту проект закону «Про внесення зміни до Закону України «Про банки і банківську діяльність» (щодо гарантування державою вкладів фізичних осіб).

Законопроект (реєстраційний №5553) розроблено з метою посилення тенденцій з подолання кризових явищ у банківській системі України та закріплення прояву волі держави як власника державних банків у забезпеченні захисту інтересів вкладників – фізичних осіб.

Документом передбачається внести зміну до статті 57 Закону України «Про банки і банківську діяльність». Згідно з нею, держава бере на себе обов’язок із гарантування відшкодування фізичним особам – вкладникам державних банків тієї частини суми вкладу, що перевищує граничний розмір відшкодування коштів за вкладами, встановлений у відповідності із Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». При цьому для цих фізичних осіб також зберігаються передбачені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» гарантії за вкладами у сумі, що не перевищує граничного розміру відшкодування коштів за вкладами.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: