Порядок ведення реєстру фінансових установ буде комплексно вдосконалений

Нацкомфінпослуг розробила проект Розпорядження «Про затвердження Змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, він спрямований на комплексне вдосконалення порядку ведення Реєстру, актуалізації інформації щодо фінансових установ, які містяться в Реєстрі і не мають чинних ліцензій та не мали і не отримали ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків та/або генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій та/або ліцензії(й) на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів).

Проектом передбачається врегулювання питання щодо суб’єктів господарювання, які:

– не мають ліцензії Нацкомфінпослуг, але отримали ліцензії Національного банку України і здійснюють відповідні валютні операції та/або переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків;

– розташовані в АР Крим;

– фактично не провадять діяльності на ринку фінансових послуг.

Крім того, документом регламентується процедура виключення з Реєстру фінансових установ, які не провадять діяльності на ринку фінансових послуг.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: