Що планується приватизувати у 2019 році

Кабінет Міністрів затвердив перелік об’єктів великої приватизації на поточний рік.

На своїй сторінці у Facebook в.о. Голови ФДМУ Віталій ТРУБАРОВ із цього приводу зазначив: «Перелік об’єктів великої приватизації затверджено. Кабінет Міністрів прийняв відповідне рішення. Отже, на продаж буде виставлено: ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Центренерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго», АК «Харківобленерго», АТ «Миколаївобленерго», ПАТ «Хмельницькобленерго», Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Вугільна компанія «Краснолиманська», ПАТ «Азовмаш», ДП «Завод «Електроважмаш», ПАТ «Сумихімпром», «Одеський припортовий завод», ВАТ «Оріана», ПрАТ «Президент-Готель», Державне ПАТ «Національна АК «Украгролізинг», Фармацевтична компанія «Індар».

Він також повідомив, що для 6 підприємств з переліку Фонд ще в минулому році відібрав інвестиційних радників. Однак ОПЗ, Вугільна компанія «Краснолиманська», Завод «Електроважмаш», «Індар», Об’єднана гірничо-хімічна компанія залишаються заблоковані рішенням суду, відповідно, інвестиційні радники не затверджені, і розпочати практичну роботу з приватизації неможливо.

«Зараз йде підготовка до приватизації ПрАТ «Президент-Готель» інвестиційним радником «Конкорд Консалтинг» у консорціумі з «Бюро Маркуса» та Redcliffe Partners. ПАТ «Азовмаш», який не отримав жодної заявки від претендентів на інвестиційного радника, до приватизації готуватиме Фонд державного майна. По ВАТ «Оріана» і «Украгролізинг» буде оголошено повторний конкурс з відбору інвестиційного радника, оскільки попередні рази подавалося лише по одному учаснику. По іншим підприємствам з переліку великої приватизації буде оголошено конкурс з відбору інвестиційного радника», – додав Віталій Трубаров.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: