Визначена єдина система для продажу активів неплатоспроможних банків

prozorroЗ 1 січня 2017 року, у рамках реалізації пілотного проекту, усі активи неплатоспроможних банків розподілятимуться на продаж виключно на організаторів торгів, під’єднаних до системи ProZorro.Sale. Відповідне рішення прийняла виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, передає його прес-служба.

«Ми сподіваємося, що система ProZorro.Sale забезпечить збереження ринкових принципів у ході проведення аукціонів. На сьогодні, мабуть, це найоптимальніша система реалізації активів для всіх учасників торгів, як Фонду, так і потенційних покупців. Адже рівний доступ до інформації про активи та до участі в аукціонах мають максимально розширити коло потенційних покупців, які у ході торгів визначать їх ринкову ціну», – зазначив Директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін,.

Відповідно до прийнятого Фондом рішення, майданчики, які не підключені до системи ProZorro.Sale, проводитимуть аукціони за вже розподіленими на них активами до 1 лютого 2017 року. У разі, якщо до цього часу ще залишаться непродані лоти, їх розподілять на майданчики, під’єднані до системи. Тому, починаючи з лютого наступного року всі аукціони проходитимуть тільки за новою системою.

«За період реалізації пілотного проекту ProZorro.Sale змогла довести свою ефективність, виправдавши покладені на неї очікування. На сьогодні Фондом акредитовано 12 майданчиків, які вже долучилися до реалізації пілотного проекту. Ми прагнемо максимально розширити коло організаторів аукціонів, тому закликаємо їх підключатися до ProZorro.Sale. Ми вже знаємо, що з технічної точки зору підключитися до системи можливо упродовж двох тижнів. Таку можливість мали всі учасники ринку. До кінця року до системи планують приєднатися ще низка організаторів аукціонів. І ми готові оголосити ринку додаткову акредитацію», – повідомила директор Департаменту консолідованого продажу та управління активами ФГВФО Юлія Берещенко.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: