Норматив витрат на виплати страховим посередникам визначатиметься окремою Методикою

Це передбачено проектом нового нормативного акта, оприлюдненого Нацкомфінпослуг.

Зокрема, йдеться про проект Розпорядження Комісії «Про затвердження Методики визначення нормативу витрат на виплати страховим посередникам». Документ розроблено відповідно до Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів до Податкового кодексу України».

Цим Законом доповнено новим абзацом підпункт 141.1.3 пункту 141.1 статті 141 Податкового кодексу, яким визначено, що фінансовий результат до оподаткування страховика збільшується на позитивну різницю між сумою будь-яких виплат (винагород) страховим посередникам та іншим особам за надані послуги щодо укладання (пролонгації) договорів страхування та сумою нормативу витрат на виплати страховим посередникам, розрахованих за методикою, визначеною уповноваженим органом, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, яким є Нацкомфінпослуг.

Реалізація положень проекту Розпорядження має дозволити розрахувати позитивну різницю між сумою будь-яких виплат (винагород) страховим посередникам та іншим особам за надані послуги щодо укладання (пролонгації) договорів страхування та сумою нормативу витрат на виплати страховим посередникам з метою визначення фінансового результату до оподаткування страховика.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Методики визначення нормативу витрат на виплати страховим посередникам»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: