Фінансовому ринку додадуть енергії

НКЦПФР та НКРЕКП координуватимуть розбудову ефективних механізмів біржової торгівлі на фінансовому та енергетичному ринках України.

Як повідомляє прес-служба НКЦПФР, комісії декларують спільність цілей у приведенні українського регуляторного поля у відповідність до найкращих європейських стандартів, відповідно до Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною та Договору про заснування Енергетичного співтовариства ЕС.

Меморандум, який підписали керівники держрегуляторів, закладає основу для більш тісної координації подальших дій у процесі реформування та розвитку енергетичних та фінансових ринків, розробки спільної позиції, взаємних консультацій та інформаційного співробітництва.

Коментуючи цю подію, Голова НКЦПФР Тимур ХРОМАЄВ зазначив: «Ми системно підходимо до розбудови в Україні прозорого ціноутворення на енергетичному та фінансовому ринках. Для цього нам потрібно запровадити повноцінні вимоги до товарних та фінансових бірж, клірингових установ, торговців та інших ринкових учасників. Це стимулює організовану та високоліквідну торгівлю товарами та фінансовими інструментами. Ми повинні створити повноцінні енергетичні біржові хаби. Тільки тоді ми отримаємо чесні ціни на природній газ, електроенергію, на похідні фінансові інструменти на ці товари. Так це працює в Європі, так це повинно працювати й в Україні. В особі НКРЕКП ми отримали надійного партнера в розвитку української організованої енергетичної торгівлі, стимулюванні економічного зростання в нашій країні».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: