Керівники найбільших компаній світу прогнозують уповільнення економічного зростання

Близько 30% (що майже вшестеро більше за минулорічний показник у 5%) бізнес-лідерів вважають, що протягом наступних 12 місяців зростання світової економіки уповільниться. Рекордне посилення песимізму є одним із ключових висновків 22 Щорічного опитування понад 1300 керівників найбільших компаній світу, проведеного компанією PwC та представленого на Щорічному всесвітньому економічному форумі у Давосі. Він яскраво контрастує із зафіксованим торік рекордним підвищенням оптимізму щодо перспектив зростання світової економіки (з 29% до 57%).

СПАД ОПТИМІЗМУ

У прес-релізі PwC зауважується, що ситуація не зовсім безнадійна: 42% респондентів усе ж прогнозують покращення стану економіки, хоча це і значно менше за високий показник 57%, зафіксований у 2018 році. Загалом, думки генеральних директорів щодо зростання світової економіки стали більш поляризованими і демонструють тенденцію до зниження. Найбільш значні зміни зафіксовані серед керівників компаній з Північної Америки, де частка оптимістично налаштованих респондентів впала з 63% у 2018 році до 37%, вочевидь, через послаблення податкових стимулів та зростання напруженості у торгових стосунках. Близький Схід теж показав різке падіння – з 52 до 28%, причиною якого є посилення невизначеності щодо регіональної економіки.

Спад оптимізму CEO також вплинув на плани щодо зростання за межами їхніх країн. Сполучені Штати ледве втрималися на позиції найбільш перспективного ринку для зростання з показником 27%, що значно менше за результат 2018 року – 46%. Популярність другого за рівнем привабливості ринку Китаю теж зменшилася – з 33% у 2018 році до 24%. Висхідною зіркою списку цього року стала Індія, яка нещодавно обійшла Китай у категорії великих ринків із найшвидшими темпами зростання.

«Думки керівників щодо світової економіки відповідають основним економічним прогнозам, що коригують свої дані на 2019 рік у бік зниження. У міру зростання напруженості у торгових стосунках та протекціонізму послаблення впевненості виглядає цілком логічно», – повідомив Голова Ради директорів глобальної мережі фірм PwC Боб МОРІЦ.

КОРОТКОСТРОКОВІ ПЕРСПЕКТИВИ

Стривоженість щодо зростання світової економіки призводить до зниження впевненості керівників у короткострокових перспективах власних компаній. Лише 35% генеральних директорів заявили, що вони «дуже впевнені» у перспективах зростання власної компанії протягом наступних 12 місяців, тоді як торік їхня частка становила 42%.

При більш детальному вивченні результатів окремих країн рівень впевненості генеральних директорів свідчить про глобальний спад:

– У Китаї частка впевнених керівників зменшилася з 40% у 2018 році до 35% через напруженість у торгових стосунках, запроваджені США мита та зниження обсягів промислового виробництва.

– У США цей показник знизився з 52 до 39% внаслідок напруженості торгових стосунків та уповільнення темпів розвитку економіки.

– Німеччина продемонструвала спад із 33% до 20%. Серед причин цього спаду – напруженість у торгових стосунках, уповільнення темпів розвитку економіки і ризики, пов’язані з неврегульованим виходом Британії з ЄС.

– В Аргентині цей показник знизився з 57% до 19% внаслідок рецесії та різкої девальвації.

До методів стимулювання доходів, на які у поточному році розраховують керівники компаній, належать, у першу чергу, підвищення операційної ефективності (77%) та органічне зростання (71%).

КЛЮЧОВІ РИНКИ

США залишаються лідером серед ринків із перспективами зростання протягом наступних 12 місяців. Разом із тим, багато керівників переорієнтовуються на інші ринки, про що свідчить різке зменшення кількості голосів на користь США (з 46% у 2018 році до 27% у 2019 році). Китай зменшив розрив, але популярність цієї країни також знизилася з 33% у 2018 році до 24%.

Через поточний торговий конфлікт із США керівники китайських компаній диверсифікували свій вибір ринків для зростання – США обрали тільки 17% опитаних, тоді як у 2018 році їхня частка становила 59%.

Замикають першу п’ятірку ринків із перспективами зростання Німеччина, що отримала 13% (результат минулого року – 20%), Індія – 8% (9% у минулому році) та Велика Британія, за яку проголосували 8% опитаних (результат минулого року – 15%).

«Відмова від ринку США та зміщення китайських інвестицій на інші країни є реакцією на невизначеність, що пов’язана з поточними торговими суперечками між США і Китаєм», – зазначив пан Моріц.

ЗАГРОЗИ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ

Оскільки індикатори вказують на неминучість уповільнення розвитку світової економіки, керівники компаній змістили фокус своєї уваги у бік подолання хвилі популізму на ринках, де вони працюють. У переліку десяти ключових загроз для зростання торгові конфлікти, невизначеність політики та протекціонізм випередили тероризм, зміну клімату і зростання податкового навантаження.

88% керівників серед «надзвичайно занепокоєних» через торгові конфлікти були особливо занепокоєні питаннями торгівлі між Китаєм і США. 98% генеральних директорів із США та 90% керівників китайських компаній заявили про свою стурбованість із цього приводу.

Більшість генеральних директорів з Китаю, «надзвичайно занепокоєних» через торгові конфлікти є прихильниками методу простого реагування, а 62% опитаних адаптують свій ланцюжок постачання і стратегію пошуку ресурсів. 58% коригують свою стратегію зростання, підлаштовуючи її до інших країн.

ДАНІ ТА АНАЛІТИКА

У цьогорічному опитуванні значна увага приділялася даним й аналітиці і штучному інтелекту – двом ключовим сферам зацікавленості лідерів.

Цьогорічне опитування включало запитання щодо достовірності даних, яке вперше було поставлено у 2009 році. З’ясувалося, що керівники компаній продовжують стикатися з проблемами, пов’язаними з власними можливостями обробки даних, через що навіть через десять років зберігається значний інформаційний розрив. Попри інвестиції у мільярди доларів у сферу ІТ, здійснені за цей період, при підготовці звітів генеральних директорів не забезпечується отримання всебічних даних, необхідних для прийняття ключових рішень щодо досягнення успішності в довгостроковій перспективі та довговічності їхніх компаній.

У міру вдосконалення технологій, очікування лідерів відчутно зросли, проте керівники компаній чудово усвідомлюють, що їхні аналітичні можливості не відповідають обсягам даних, які за минуле десятиліття зросли експоненційно. До основних причин, які не дозволяють отримувати повні дані, генеральні директори віднесли «брак спеціалістів з аналітичними здібностями» (54%), «розрізненість даних» (51%) та «низьку достовірність даних» (50%).

Що стосується дефіциту кваліфікованих кадрів у їхніх компаніях – тут генеральні директори погодилися, що методи швидкого вирішення цієї проблеми відсутні. 46% бачать відповідь у масштабній перепідготовці та підвищенні кваліфікації, а 17% розглядають як можливий варіант створення стійкого каналу надходження кадрів безпосередньо з навчальних закладів.

«У міру того, як технічний прогрес продовжує впливати на світ бізнесу, попит на людей з високими навичками роботи з даними і цифровими технологіями зростає, а знаходити їх стає дедалі важче. Разом із тим, потреба в людях з навичками міжособистісного спілкування теж є надзвичайно високою, тому компанії, урядові установи та заклади освіти повинні разом працювати над задоволенням потреб у людських ресурсах», – зауважив Боб Моріц.

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ

85% генеральних директорів погодилися з тим, що штучний інтелект (ШІ) радикально змінить їхній бізнес протягом наступних п’яти років. Приблизно дві третини вважають, що вплив ШІ буде сильнішим за вплив Інтернету.

Попри оптимістичне сприйняття штучного інтелекту, 23% керівників на даний момент «не мають поточних планів» щодо використання ШІ, а ще 35% «планують зробити це» протягом наступних трьох років. 33% обрали «дуже обмежений підхід». Менше ніж 10% генеральних директорів здійснили масштабне впровадження штучного інтелекту.

Що стосується впливу ШІ на робочі місця, то 88% топ-менеджерів з Китаю вважають, що штучний інтелект ліквідує більше робочих місць, ніж створить. Керівники з Азіатсько-Тихоокеанського регіону також налаштовані песимістично, їхня частка становить 60% проти глобального показника 49%. Топ-менеджери із Західної Європи та Північної Америки менш схильні до сумнівів – тут лише 38% та 41% відповідно вважають, що ШІ ліквідує більше робочих місць, ніж створить.

«Хоча компанії з Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Північної Америки та Західної Європи звітують про схожий рівень впровадження ШІ, ми бачимо зростання розриву між їхніми уявленнями про потенційний вплив штучного інтелекту на суспільство та роль уряду в його розвитку», – підсумував пан Моріц.

Більш детально – у 22 Щорічному опитування керівників найбільших компаній світу

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: