Надавачі електронних довірчих послуг отримають кваліфікаційні вимоги

Національний банк пропонує для обговорення вимоги до кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг у банківській системі, внесених до Довірчого списку за поданням засвідчувального центру. Про це повідомляє прес-служба регулятора. 

Відповідні норми містить проект Постанови Правління НБУ «Про затвердження вимог до кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, внесених до Довірчого списку за поданням засвідчувального центру».

Проект розроблений на виконання Закону «Про електронні довірчі послуги», що набув чинності з 7 листопада 2018 року.

Документом визначаються організаційні умови створення кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг у банківській системі України та кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг під час здійснення переказу коштів (учасників платіжних систем), а також організаційні, технічні та технологічні вимоги, яких повинні дотримуватися надавачі та їх відокремлені пункти реєстрації у своїй діяльності.

Слід нагадати, що відповідно до Закону «Про електронні довірчі послуги» Національний банк створює засвідчувальний центр для забезпечення внесення до Довірчого списку кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг у банківській системі України та кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг під час здійснення переказу коштів (учасників платіжних систем).

Більш детально – у проекті Постанови Правління НБУ «Про затвердження вимог до кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, внесених до Довірчого списку за поданням засвідчувального центру»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: