Вимоги до обміну інформацією в системі недержавного пенсійного забезпечення зміняться

Це передбачено проектом нормативного акта, оприлюдненого Нацкомфінпослуг.

Йдеться про проект Розпорядження Комісії «Про затвердження змін до Вимог до формату передачі даних системи персоніфікованого обліку учасників недержавних пенсійних фондів, затверджених розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 18.01.2007 №6662».

Документ розроблений з метою нормативно-правового врегулювання процедури передачі системи персоніфікованого обліку учасників недержавних пенсійних фондів у відповідному форматі передачі даних.

Вимоги до формату передачі даних системи персоніфікованого обліку учасників недержавних пенсійних фондів розроблені згідно із законами України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг». Вони регламентують відносини, що виникають у сфері здійснення діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів. При цьому документом встановлюються єдині вимоги до формату файлів при обміні інформацією щодо персоніфікованого обліку учасників недержавних пенсійних фондів.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження змін до Вимог до формату передачі даних системи персоніфікованого обліку учасників недержавних пенсійних фондів, затверджених розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 18.01.2007 №6662»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: