Процедури розкриття інформації емітентами цінних паперів спростились

Після появи інституту інформаційних агентів у деяких емітентів цінних паперів у кілька разів скоротились витрати на оприлюднення обов’язкової інформації та подання звітності. Про це йдеться на офіційній сторінці НКЦПФР у Facebook.

При цьому зазначається, що для всіх спростились обов’язкові процедури. Відтепер у емітентів тільки два канали – власний сайт та інформаційний агент.

Як підкреслюють у Комісії, витрат на послуги інформаційних агентів можна взагалі уникнути, якщо забезпечити відповідний кіберзахист передачі даних (один банк вже цією можливістю скористався).

За даними регулятора, впровадження інституту інформаційних агентів – це ще один крок в інтеграції українського ринку до світових ринків капіталу, де оприлюдненням інформації та передачею регуляторам звітності займаються авторизовані провайдери (зокрема, Bloomberg, Businesswire тощо). Запровадження інституту агентів є також елементом залучення іноземних інвестицій – світові гравці мають оперувати на українському ринку у знайомій інфраструктурі.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: