Інформація про крупних акціонерів надаватиметься по порядку

actionНа початку наступного року набуває чинності Порядок надання інформації НКЦПФР на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців.

Даний документ був затверджений Наказом Мінюсту України від 29.11.2016 р. № 3409/5 та Рішенням НКЦПФР від 29.11.2016 р. №1173.

Порядок визначає загальні правила надання Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку органам державної виконавчої служби та приватним виконавцям інформації про власників, які володіють значними пакетами акцій (10% і більше статутного капіталу акціонерних товариств).

Згідно з документом, формат, структура файлів запитів та файлів відповідей, форма журналу обліку запитів та відповідей, регламент обміну інформацією, терміни впровадження програмного забезпечення для взаємообміну інформацією будуть визначатися протоколами обміну інформацією.

При цьому технічна підтримка інформаційного взаємообміну Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями здійснюватиметься Комісією та державним підприємством «Національні інформаційні системи».

Запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців та відповіді на них передбачається надавати через автоматизовану систему виконавчого провадження, адміністратором якої є державне підприємство «Національні інформаційні системи». Дані передаватимуться в електронній формі через телекомунікаційні мережі з використанням електронного цифрового підпису відповідно до законодавства.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: