Мінфін оприлюднив Звіт про непрацюючі кредити у державних банках

За підсумками 2018 року банки державного сектору зменшили прострочену заборгованість на 5 млрд. грн. та здійснили реструктуризацію на 21 млрд. грн.

Про це йдеться у першому регулярному звіті Міністерства фінансів про стан роботи з непрацюючими кредитами, який публікується в рамках оголошеного регулярного та детального звітування про діяльність банків державного сектору, інформує прес-служба Міністерства.

Звіт про роботу державних банків по NPL Мінфін зобов’язався оприлюднювати щопівроку. У найближчі кілька місяців також планується оприлюднити аналітичний звіт, в якому буде представлено розширену інформацію про основні показники діяльності державних банків та інформацію про стан справ із судовими позовами та зверненнями до правоохоронних органів.

«У липні минулого року Рада фінансової стабільності створила Комітет з врегулювання питання непрацюючих кредитів державних банків, яким було розроблено рекомендації для роботи з непрацюючими кредитами, і перші результати вже було досягнуто. Поряд із цим, нашим пріоритетним завданням є якомога швидше впровадження інструментів та механізмів, які сприятимуть прискоренню вирішення проблеми NPLs», – зазначила Міністр фінансів Оксана МАРКАРОВА.

Більш детально – у Звіті «Банки Державного сектору 2018 рік. Непрацюючі кредити»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: