Валютна лібералізація спрощує ведення бізнесу в Україні

Національний банк вже розглядає можливість нових валютних послаблень на додаток до близько 30 новацій , які вступили в дію 7 лютого 2019 року.

Про це повідомив Заступник Голови НБУ Олег ЧУРІЙ на зустрічі з банками та бізнесом, присвяченій першому місяцю роботи нової ліберальної системи валютного регулювання, йдеться на офіційній сторінці Національного банку у Facebook.

Він, зокрема, відмітив: «Зниження і поступове скасування ліміту на репатріацію дивідендів, а також скасування обов’язкового продажу частини валютних надходжень бізнесом є пріоритетними послабленнями на валютному ринку».

За словами пана Чурія, подальшу лібералізацію серйозно стримуватиме відстрочення розгляду Верховною Радою законів, спрямованих на підвищення якості регулювання небанківського фінансового ринку (законопроект про «спліт») і попередження непродуктивного відпливу капіталу з країни (законопроект щодо протидії BEPS).

Присутні на зустрічі підприємці і банкіри акцентували увагу на важливості валютної лібералізації для спрощення ведення бізнесу в Україні. Серед іншого вони привітали скасування попереднього резервування коштів у гривні для подальшої купівлі валюти бізнесом (режим Т+1) і валютного нагляду за експортно-імпортними операціями до 150 тис. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: