Регламент Розрахункового центру оновився

15 березня 2019 року набуває чинності нова редакція Регламенту провадження клірингової діяльності Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках.

Як зазначається у прес-релізі РЦ, зміни передбачають можливість звернення учасника клірингу щодо відміни блокування або списання зобов’язань та/або прав з поставки та/або отримання цінних паперів/коштів за правочинами, укладеними на фондовій біржі, щодо яких у системі клірингового обліку встановлені обмеження на здійснення клірингових операцій на підставі рішення суду, уповноваженого державного органу або на підставі інформації, наданої депозитарієм тощо, встановлені вимоги щодо форми звернення та необхідної інформації, яка зазначається у зверненні.

Також новою редакцією Регламенту передбачено, що інформація про залишки зобов’язань та/або прав з поставки та/або отримання цінних паперів та/або коштів, які обліковуються на кліринговому рахунку/субрахунку, на який накладено обмеження на здійснення клірингових операцій, фондовій біржі не надається.

Більш детально – у Регламенті провадження клірингової діяльності публічного акціонерного товариства «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: