Адміністраторам недержавних пенсійних фондів вкажуть на проблеми

Нацкомфінпослуг розробила проект Розпорядження «Про затвердження Змін до Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду».

Як зазначається у пояснювальній записці до документа, його метою є удосконалення процедури розгляду поданих учасником недержавного пенсійного фонду адміністратору цього фонду заяв про визначення пенсійного віку, здійснення одноразової пенсійної виплати та переведення пенсійних коштів до іншої фінансової установи.

Проект розроблено Нацкомфінпослуг відповідно до вимог Закону «Про недержавне пенсійне забезпечення» у зв’язку зі зверненнями учасників ринку недержавного пенсійного забезпечення щодо врегулювання підстав відмови адміністратором у розгляді заяви щодо вказаних питань.

З дати затвердження Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду від 3.12.2013 р. №4400 виникла потреба більш чіткого врегулювання зазначених вище проблем. Крім того, виникла потреба у наданні визначення «недостовірна інформація» та внесенні уточнення щодо реквізитів паспорта.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до Положення про провадження діяльності з адміністрування недержавного пенсійного фонду»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: