«Українська біржа» повідомила про новації

З 1 березня 2019 року «Українська біржа» проводить торги на новій платформі.

Як зазначається у прес-релізі Біржі, у січні-лютому поточного року учасники торгів провели бета-тестування нового програмного забезпечення Ринку Заявок, за підсумками якого торгова система Phoenix була переведена в режим промислової експлуатації.

«У результаті першого місяця роботи програмний комплекс Phoenix версії 1.0 було інтегровано з розрахунковою інфраструктурою, внутрішніми системами обліку операцій, звітності і розкриття інформації. Інформаційна взаємодія була перевірена на реальних угодах з цінними паперами та грошовими коштами наших учасників. Усунено низку зауважень, враховано найбільш важливі побажання учасників торгів і тепер ми запрошуємо всіх членів біржі скористатися новою системою», – зазначив Директор з розвитку бізнесу «Української біржі» Олексій СУХОРУКОВ.

Поточна версія системи приймає адресні і безадресні заявки на укладення угод з купівлі-продажу цінних паперів, а також заявки на укладення угод репо тільки через торговельний термінал.

Для підключення брокерських систем інтернет-трейдингу планується використання міжнародного протоколу Financial Interexchange Protocol (FIX), який вже доступний, але працює поки тільки в режимі передачі інформації про ринок без можливості прийому заявок.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: