Уряд спростив процес приведення статутів ТОВ до нового законодавства

Відповідні норми передбачені Постановою, ухваленою Кабінетом Міністрів.

Метою цього комплексного документа, ініційованого і розробленого Мінекономрозвитком, є полегшення умов ведення бізнесу в Україні та підвищення позицій України в міжнародному рейтингу легкості ведення бізнесу «Doing Business». Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінекономрозвитку.

«Бізнес-клімат в Україні складається з багатьох малих рішень, що в комплексі дають значний результат. Одне із наших ключових завдань у сфері поліпшення бізнес-клімату – максимально зменшити кількість безпосередніх контактів між бізнесом та чиновниками. Саме для цього ми щоразу розширюємо можливості електронного урядування у сфері реєстрації та отримання бізнесом дозволів та інших документів. В ухваленій урядовій Постанові, зокрема, визначені норми, що дають змогу засновникам товариств з обмеженою відповідальністю в електронній формі обирати для себе варіанти статуту, а замовникам будівництва швидше і з меншими витратами для себе реєструвати декларації про готовність будівництва за допомогою електронного кабінету», – прокоментував важливість ухвалення Урядом постанови Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим НЕФЬОДОВ.

Так, Уряд спростив процес приведення статутів існуючих ТОВ у відповідності до Закону «Про товариства з обмеженою відповідальністю». Відповідно до ухвалених в Постанові змін, засновники ТОВ зможуть в електронній формі обирати той варіант статуту, який їм більше підходить. Сама процедура реєстрації ТОВ буде максимально прискорена.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: