Бізнес занепокоєний зовнішніми факторами невизначеності у фінансово-економічній сфері

Такими є основні висновки чергового «Опитування фінансових директорів компаній Центральної Європи – 2019 рік», проведеного компанією Deloitte. Опитування проводиться вже десять років поспіль, що дозволяє спостерігати, як змінюється думка фінансових керівників. Результати нового звіту за 2019 рік показують наявність невеликих негативних змін, які відбулися в ряді ключових областей. Ця тенденція вказує на те, що починається незначне зростання стурбованості бізнесу зовнішніми факторами невизначеності у фінансово-економічній сфері.

Фінансові директори з близько 700 великих компаній Центральної Європи, у тому числі й України, які представляють широкий спектр різних секторів і галузей, позитивно оцінюють економічні та операційні перспективи бізнесу своїх компаній. Однак у порівнянні з результатами опитування попереднього року оптимістичність оцінок дещо знизилася. Таким чином, високі показники рівня оптимізму, досягнуті торік, зберегти не вдалося.

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

– середній приріст ВВП оцінюється на рівні 2,3%, що на 0,1% нижче показника опитування 2018 року;

 – кількість фінансових директорів, які пророкують зниження рівня безробіття, скоротилася на 7% – з 48% у 2018 році до 38% у 2019 році.

Частка респондентів, які говорять про наявність значної невизначеності у сфері бізнесу, збільшилася до 35% (у 2018 році вона дорівнювала 31%).

ОЦІНКА ФІНАНСОВИХ ПЕРСПЕКТИВ

У більшості випадків фінансові директори відзначають, що фінансові перспективи їхніх компаній у порівнянні з тими, що були шість місяців тому, мають покращитися або залишаться без змін (39% в кожному випадку). Попри це, починаючи з 2016 року спостерігається незначна, але чітка тенденція до зниження рівня оптимізму. Більшість фінансових директорів (66%) очікують збільшення виручки компаній у 2019 році. Однак у порівнянні з минулим роком цей показник знизився на 7%.

ОБЕРЕЖНІСТЬ НЕ ЗАШКОДИТЬ

Як і в минулому році, більшість опитаних вважає, що зараз не дуже вдалий час для того, щоб почати підвищувати рівень ризиків у ході прийняття фінансових рішень. Загальна кількість фінансових директорів, які висловлюють цю точку зору, збільшилася до 73%. При цьому їхні думки різняться в залежності від країни, в якій проводилося опитування. Так, наприклад, якщо в Угорщині та Болгарії фінансові директори висловлюють оптимістичні думки щодо середовища ризиків, то їхні колеги зі Словаччини, Литви, Польщі та Румунії схильні робити значно більш песимістичні прогнози в порівнянні з результатами опитування минулого року.

ОПЕРАЦІЙНА РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

Попри те, що більшість фінансових директорів очікують, що операційна рентабельність компанії виросте або залишиться без змін (38% в кожному випадку), рівень оптимізму щодо цього показника дещо знизився – з 42% у 2018 році до 38% у 2019 році.

ЗБІЛЬШЕННЯ ВИТРАТ

При розгляді ключових факторів ризику більше половини фінансових директорів (57%) вказали на збільшення витрат як на основну потенційну проблему для діяльності компанії, зазначивши при цьому, що найбільшу стурбованість викликають такі галузі, як кадрове забезпечення (90%), транспорт (82%) і промислове виробництво (83%). У цьогорічному опитуванні найбільше зростання кількості відповідей про можливе підвищення витрат припадає на оцінки з прогнозом збільшення витрат на боргове фінансування. Цей показник збільшився на 9% – з 55% у 2018 році до 64% ​​у 2019 році.

ШТАТ СПІВРОБІТНИКІВ

Респонденти очікують, що кількість співробітників в їхніх компаніях залишиться на попередньому рівні або збільшиться.

Про це повідомили відповідно 45% і 37% фінансових директорів. При цьому вони також демонструють меншу готовність до розширення штату співробітників. У тих випадках, коли мова йде про підбір персоналу, найбільшу складність для компаній представляє пошук фахівців з необхідними спеціалізованими навичками і досвідом роботи. В якості основних заходів боротьби з нестачею необхідних навичок респонденти називають підвищення ефективності системи виплати винагород і навчання персоналу.

ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

У новому звіті особлива увага приділяється аналізу ставлення фінансових директорів до роботи з рішеннями, заснованими на використанні штучного інтелекту (ШІ) та інших когнітивних технологій. Попри зростання інтересу до технологій ШІ, яке спостерігається останнім часом, результати опитування показують, що компанії центральноєвропейського регіону не дуже активно використовують переваги, пропоновані цими технологіями. Опитування, проведене у цій області, свідчить про таке:

– 64% фінансових керівників повідомили про те, що фінансовий підрозділ їхніх компанії лише незначною мірою готовий до впровадження рішень на базі ШІ, або не готовий зовсім;

 – 77% компаній не застосовують у себе ніяких рішень, побудованих на використанні когнітивних технологій;

– у цілому, серед фінансових директорів відсутня згода щодо того, наскільки доцільним є впровадження рішень ШІ у фінансових підрозділах;

 – найбільш популярною сферою застосування технологій ШІ є автоматизація рутинних завдань. Однак наразі лише невелика кількість фінансових керівників використовують таку автоматизацію для забезпечення управлінських процесів;

– процеси бухгалтерського обліку розглядаються в якості ключової сфери застосування технологій ШІ.

Якщо говорити про заміну праці людини технологіями, заснованими на використанні ШІ та інших когнітивних інструментів, то з цієї точки зору перспективи занятості не можна назвати позитивними. На думку фінансових директорів, вплив нових технологій на зайнятість у наступні три роки буде незначним. При цьому респонденти очікують, що після зазначеного трирічного періоду між працею людини і когнітивними інструментами/технологіями ШІ встановляться відносини взаємодоповнення. Разом із цим прогнозується, що через десять років значна кількість робочих місць у фінансових підрозділах буде замінена рішеннями на основі машинних технологій.

ОЧІКУВАННЯ ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ УКРАЇНИ

Українські фінансові директори висловили найбільш оптимістичні очікування серед усіх проаналізованих країн щодо збільшення прибутку компанії – 95% порівняно з 65% в інших регіонах Центральної Європи.

Останні реформи та події в країні мають сприятливий вплив на бізнес-середовище. Зокрема, Україна постійно покращує свій рейтинг у сфері легкості ведення бізнесу. Наразі наша країна перебуває в процесі реформ за підтримки міжнародних інституцій (WB, EBRD, USAID).

Єдині менш оптимістичні очікування, порівняно з країнами ЦЄ, стосуються невизначеності, що стоїть перед бізнесом. 42% фінансових директорів України оцінюють загальний рівень економічної невизначеності як високий порівняно із 35% у регіоні ЦЄ. Такі результати можуть бути обумовлені президентськими і парламентськими виборами, що відбудуться у 2019 році.

65% українських фінансових директорів не вважають, що 2019 рік буде сприятливим для збільшення рівня прийнятного ризику. Такі результати схожі з очікуваннями фінансових директорів у ЦЄ (73%) і можуть свідчити про глобальність тенденції.

Очікування українських фінансових директорів щодо зростання ВВП корелюють із середніми показниками в регіоні ЦЄ. Зокрема, 42% фінансових директорів України оптимістично оцінюють зростання ВВП у 2019 році. Позитивні перспективи також підтверджуються фактами, що рівень ВВП в Україні постійно зростав протягом 2016-2018 років, темпи зростання – між 2,4%-2,9%.

Фінансові директори України прогнозують, що інфляційний тиск залишатиметься високим у поточному році. 72% респондентів очікують, що показник інфляції зросте протягом наступних 12 місяців. Останніми роками інфляційний тиск в Україні був доволі жорстким. Проте рівень інфляції знизився до 9,8% у 2018 році порівняно з 13,7% у 2017 році та досяг п’ятирічного мінімуму.

Разом із очікуванням збільшення доходів компанії протягом наступних 12 місяців, українські фінансові директори прогнозують зменшення безробіття. У це вірить 58% респондентів проти 38% у регіоні ЦЄ.

Україна переживає міграцію активного працездатного населення до Центральної Європи, через що український бізнес може очікувати подальшого зростання заробітної плати та місцевого дефіциту працівників.

За статистикою, кількість вакантних посад зросла. Україна продовжує бути привабливим ринком для різних галузей, зокрема як виробничі майданчики для міжнародних компаній, а також аутсорсинг ІТ та бізнес-процесів.

У 2018 році декілька міжнародних компаній створили нові виробничі сектори в Україні, а саме Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN), Bayer та інші. Крім того, на український ринок вийшла низка глобальних роздрібних компаній, серед яких IKEA та H&M. Також у 2018 році на український ринок зайшов лоукост перевізник Ryanair.

Більш детально – в Опитуванні фінансових директорів компаній Центральної Європи – 2019 рік

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: