Як інвестори ставляться до нефінансової інформації

Компанія EY опублікувала четверте дослідження щодо ставлення інвесторів до екологічної, соціальної та управлінської інформації (ESG), а також нефінансової звітності та її ролі у прийнятті рішень. 

У повідомленні EY зазначається, що цього року дослідження виявило помітний консенсус щодо важливості ESG або нефінансової інформації для прийняття рішень інвесторами. 97% із 220 опитаних у всьому світі інституційних інвесторів зазначають, що проводять або неформальне, або структуроване й методичне оцінювання нефінансових показників перед тим, як інвестувати в компанію. Інвестори очікують більш широкої та корисної інформації про нефінансові показники, що надавалася б на постійно високому рівні якості.

Основні результати дослідження свідчать про:

– зростання важливості екологічної, соціальної та управлінської інформації;

– попит на більш повні дані;

– збільшення занепокоєння щодо фізичних ризиків зміни клімату;

– попит на стандарти звітності інвестиційного класу;

-вирішальне значення співпраці задля уникнення неповноти наданої інформації.

Директор відділу консультаційних послуг у галузі сталого розвитку компанії EY в Україні, Білорусі, на Кавказі та в Центральній Азії Віктор КОВАЛЕНКО зауважив: «Що це означає для організацій в Україні? Великі та середні компанії в Україні зобов’язані оприлюднити у 2019 році звіт про управління разом із нефінансовою інформацією. А це й є той самий ESG звіт! Міжнародні інституційні інвестори активно покладаються на ESG та нефінансову інформацію емітентів. Таким чином, ми вважаємо, що існують три основні моменти, які компанії повинні враховувати:

1. Розуміти, що ESG звітність – це справжній і важливий інструмент прийняття рішень інвесторами. Тому бажано звітувати саме про матеріальні аспекти, уникаючи «звітів заради звітності».

2. Проводити вимірювання соціального та екологічного впливу проектів та інвестиційних рішень.

3. Звітувати у форматі ESG, але із фокусом на створення довгострокової цінності».

Більш детально – у Дослідженні EY

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: