Для статистичної звітності банків уведено тестовий період

За зверненням НАБУ Нацбанк продовжив на два місяці тестовий період для файлів статистичної звітності банківських установ.

Як зазначається у повідомленні Незалежної асоціації банків України, у березні поточного року вона звернулася до Національного банку із пропозиціями щодо введення тестових періодів для подання банками файлів статистичної звітності. Ці пропозиції були розглянуті та обговорені під час робочої зустрічі представників банків та департаментів НБУ, відповідальних за відповідні питання.

У зв’язку з тим, що окремі файли статистичної звітності потребують внесення принципових змін в алгоритм формування статистичних форм, необхідність здійснення перехресних контролів та доопрацювання програмного забезпечення, банки просили ввести для цих файлів тестові періоди.

Регулятор підтримав клопотання НАБУ та листом від 29 березня 2019 року № 31-0006/17257, керуючись вимогами пункту 50 розділу VII Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України, затверджених Постановою Правління Національного банку України від 13.11.2018 р. №120, продовжив тестовий період для окремих файлів на два місяці.

Більш детально – в офіційному зверненні НАБУ та відповіді НБУ

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: