Які переваги містяться у Кодексі України з процедур банкрутства

Банківська спільнота вітає підписання Президентом України Кодексу України з процедур банкрутства.

Як зазначається у повідомленні Незалежної асоціації банків України, це надзвичайно важливий крок вперед для розвитку економіки країни. НАБУ є одним із найбільш активних ініціаторів реформування системи банкрутства, вона доклала багато зусиль, щоб процедура стала прозорою.

Серед переваг Кодексу можна виокремити:

– продаж активів боржників виключно через онлайн-платформи, а також погодження заставним кредитором ціни та умов продажу заставного майна, що забезпечить прозорість та максимально високу ціну відчуженого майна;

– скорочення строків розгляду справ про банкрутство шляхом зменшення кількості оскаржень (зараз в Україні процедура банкрутства триває в середньому 2,9 роки, тоді як в інших країнах Східної Європи – 2,3 роки);

 – запровадження інституту банкрутства фізичних осіб, що надасть можливість позичальникам, які опинилися у скрутному фінансовому становищі, врегулювати питання кредитів, у тому числі іпотечних, виданих в іноземній валюті.

Також завдяки новому Кодексу має відбутися здешевлення процедури банкрутства (середня вартість процедури банкрутства в Україні зараз – до 40% вартості бізнесу, тоді як в сусідніх по регіону державах – до 13%) та зростання фінансового результату і обсяг відшкодування в кінці процедури (зараз середній показник фінансового результату в Україні становить 9%, а у Східній Європі – 38%).

За оцінками експертів, Кодекс дозволить піднятися Україні в загальному рейтингу «Doing business» одразу на 80 позицій за напрямом «Вирішення неплатоспроможності». Це дозволить увійти нашій державі до першої сотні країн за цим показником. Також Кодекс забезпечить покращення позицій України в загальному рейтингу легкості ведення бізнесу на 9 позицій, що сприятиме залученню додаткових інвестицій.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: