В Україні реєструватимуть облігації за європейськими стандартами

НКЦПФР зареєструвала першу емісію корпоративних облігацій українського емітента за новими правилами, адаптованими до стандартів ЄС.

Як повідомляє прес-служба Комісії, зміни в порядку реєстрації цінних паперів, у вимогах до документів, до порядку публічної пропозиції цінних паперів, проспекту емісії встановлені Законом «Про спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами».

Першим емітентом цінних паперів, випуск яких здійснений в Україні за світовими стандартами, став АТ «Таскомбанк». НКЦПФР зареєструвала дві серії публічних облігацій.

«Це знакова для ринку подія. Ми кілька місяців працювали з емітентом у тісній взаємодії задля оформлення випуску у відповідності до суворих європейських стандартів. Проспект облігацій надає потенційному інвестору, навіть без спеціалізованої кваліфікації, достатнє уявлення про деталі емісії, щоб ухвалити самостійне й, особливо важливо, обґрунтоване рішення. Нові вимоги зроблять ринок цінних паперів в Україні більш прозорим, а значить більш безпечним для інвестора», – зазначив Член НКЦПФР Максим ЛІБАНОВ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: