В Україні може з’явитися страхування кіберризиків

Високий рівень збитку для бізнесу від кіберзлочинності у всьому світі стимулює компанії шукати можливості управління цими ризиками ззовні. Одним із доступних варіантів є страхування кіберризиків, тому подібні пропозиції від страхових компаній – очікуваний тренд 2019 року в Україні.

Таку думку висловив Старший менеджер відділу послуг у галузі управління інформаційними технологіями та ІТ-ризиками EY в Україні Дмитро ЛАЗУЧЕНКОВ, йдеться у повідомленні EY.

При цьому він зазначив: «Для українського бізнесу все ще притаманна активна міграція великих ІТ-рішень рівня Enterprise на хмарні сервіси та виконання критично важливих для бізнесу операцій. у публічних «хмарах». Гнучкість і масштабованість хмарних рішень привабливі для компаній, оскільки дозволяють знизити витрати та підвищити швидкість і ефективність роботи. В умовах високої конкуренції постачальники хмарних рішень намагаються знизити витрати, завдяки зменшенню інвестицій у технічні інструменти та навички персоналу, необхідні для забезпечення безпеки хмарного рішення. Це призводить до того, що хмарні середовища стають більш вразливими до атак кіберзлочинців. Тому розробка комплексного підходу до безпеки хмарних рішень буде основним завданням для постачальників, оскільки є одним із ключових критеріїв, що висуваються замовниками.

Корпоративний сектор – це далеко не єдина ціль для кіберзлочинців. Державним інститутам України також не варто забувати про протидію інформаційним загрозам. Застосування «м’якої сили» в геополітичних конфліктах, у тому числі фродові інформаційні активності, кібератаки тощо, стало розповсюдженим явищем. Тому підприємства державного сектору мають вжити заходів для своєчасної ідентифікації кібератак, а також забезпечити ресурси для ефективного управління ризиками інформаційної безпеки».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: