Ризики під час надання гарантії фінансовими установами планується обмежити

Нацкомфінпослуг оприлюднила доопрацьований проект нормативного акта, спрямований на вирішення цього питання.

Йдеться про проект Розпорядження Комісії «Про затвердження Положення про показники і вимоги, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами під час надання гарантії фінансовими установами».

У пояснювальній записці до документа зауважується, що він був доопрацьований з урахуванням пропозицій та зауважень, які надійшли в період оприлюднення від Асоціації «Об’єднання фінансових установ».

Реалізація положень проекту дозволить забезпечити стабільність діяльності фінансових компаній, запобігання можливим втратам капіталу та виконання зобов’язань перед клієнтами. Мета досягається шляхом затвердження нормативно-правовим актом показників і вимог, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами під час надання гарантії фінансовими установами.

Документом пропонується встановити вимоги, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами, та фінансові нормативи і порядок їх розрахунку на підставі даних бухгалтерського обліку відповідно до міжнародних стандартів бухгалтерського обліку з урахуванням особливостей, визначених цим Положенням.

Більш детально – у проекті Розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Положення про показники і вимоги, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами під час надання гарантії фінансовими установами»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: