Як отримати актуальні дані про ОВДП

Нацбанк розпочав оприлюднення параметрів випусків облігацій внутрішньої державної позики у форматі відкритих даних з використанням технології API.

Як повідомляє прес-служба НБУ, інформація доступна на офіційному веб-сайті регулятора в розділі «Публічна інформація у формі відкритих даних».

Усім охочим надана можливість отримувати в автоматизованому режимі актуальні дані про державні облігації, які знаходяться на обліку в Депозитарії Національного банку.

Нова сторінка з функціоналом API насамперед забезпечить потреби учасників фінансового ринку в оперативному отриманні інформації про параметри випусків облігацій, як-от коди ISIN, терміни погашення, суми купонного доходу, дати сплати відсотків тощо. Ці дані будуть корисними як для професійних учасників фондового ринку, так і приватних інвесторів, які інвестують в ОВДП.

Оприлюднення довідника цінних паперів з використанням технології API є лише першим кроком з переведення у формат відкритих даних інформації, яка оприлюднюється Депозитарієм Національного банку.

НБУ розширюватиме перелік інформації про державні цінні папери, яка не є конфіденційною, але водночас важлива для учасників ринку, професійної експертної спільноти та інвесторів.

Більш детально – у Довіднику НБУ

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: