Розміщенню ОВДП додали анонімності

ovdpНБУ та Мінфін посилили вимоги до анонімності заявок, поданих учасниками розміщення облігацій внутрішніх державних позик.

Відповідні зміни, за повідомленням прес-служби НБУ, затверджено Постановою Правління Національного банку від 28 грудня 2016 року №417 «Про затвердження Змін до Положення про порядок проведення операцій, пов’язаних з розміщенням облігацій внутрішніх державних позик», яка набуває чинності з 19 лютого 2017 року.

Мета такого рішення – зробити розгляд заявок учасників розміщення облігацій та прийняття рішення щодо їх задоволення об’єктивними та неупередженим. Це, в свою чергу, сприятиме розвитку внутрішнього ринку державних цінних паперів.

Відтепер під час розміщення ОВДП, до кінцевого терміну надходження заявок, уповноважені особи Національного банку та Міністерства фінансів будуть мати доступ лише до інформації про номери та типи заявок учасників. Доступу до іншої інформації, що міститься у заявках учасників розміщення облігацій, вони не отримуватимуть.

Після закінчення терміну надходження заявок від учасників розміщення облігацій обмеження на доступ до інформації, що міститься в цих заявках, будуть частково зніматися. Лише тоді уповноважені особи Національного банку та Міністерства фінансів отримають інформацію щодо змісту конкурентних та неконкурентних заявок без зазначення найменувань учасників розміщення облігацій.

Інформація щодо переліку учасників розміщення облігацій ставатиме доступною для уповноважених осіб НБУ та Мінфіну тільки з моменту завершення операції з розміщення облігацій та інформування її учасників про результати їх участі в розміщенні облігацій.

Інформація щодо переліку учасників розміщення облігацій, заявки яких відхилені за допомогою задачі «ЛІГА» системи «ОВДП-online», стане доступною для уповноважених осіб Національного банку та Міністерства фінансів з моменту відхилення поданих учасниками розміщення заявок.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: