Як учасники фондового ринку мають приводити свої статути у відповідність до закону про ТОВ

17 червня 2019 року закінчується відведений Законом «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» час для приведення положення статуту ТОВ у відповідність до його вимог. Про це повідомляє Професійна асоціація учасників ринків капіталу та деривативів.

У повідомленні також зазначається, що, беручи до уваги вимоги чинного законодавства та враховуючи численні запити і необхідність методологічної підтримки, ПАРД розробила примірний статут ТОВ, що здійснює провадження професійної діяльності на фондовому ринку, а саме діяльності з торгівлі цінними паперами та депозитарної діяльності, та направила до НКЦПФР запит №132-01 від 26.11.2018 р. з проханням про надання пропозицій та зауважень.

Після отримання та опрацювання всіх зауважень та пропозицій НКЦПФР ПАРД повторно звернулася до НКЦПФР з проханням №40-01 від 09.04.2019 р. про надання пропозицій та зауважень до примірного статуту ТОВ.

У свою чергу Українська асоціація інвестиційного бізнесу також повідомляє своїх членів про необхідність привести статут ТОВ у відповідність до вимог Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Дирекція УАІБ розробила примірний статут ТОВ «КУА» з урахуванням вимог цього Закону. Примірний статут буде надсилатися за запитами членів УАІБ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: